projektowanie tranformatorow

Ulepszony dział projektowania transformatorów!

  Spółka LEF Poland czynnie działa na rynku od 2015 roku. Od tamtego czasu już trochę minęło, a my z każdym rokiem nabieramy, tak wszystkim potrzebnego, doświadczenia. Dziś z dumą możemy stwierdzić, że dostarczamy innowacyjne, ekologiczne produkty i systemy o wysokiej efektywności energetycznej. Od samego początku naszą misją było i nadal jest, poszerzanie horyzontów technologicznych i przyczynianie się do harmonijnego rozwoju rynku. Chociaż mamy ustabilizowaną pozycję, ciągle szukamy nowych celów, zastanawiamy się co jeszcze ulepszyć, a przy tym wszystkim staramy się być twórczy. Jak wiecie transformatory suche żywiczne to nasz „konik”, dlatego robimy wszystko, aby były jak najlepszej jakości. Nie byłoby to jednak możliwe, bez naszego „Zespołu do zadań specjalnych”. Za tym określeniem kryje się wiele unikatowych osób, które mają otwarte umysły, błyskotliwe dusze i potrafią mądrze wykorzystywać swoją wiedzę.

Z ogromną radością informujemy, że do naszego zespołu dołączył kolejny specjalista do spraw projektowania transformatorów energetycznych ! Mamy świadomość, że rynek szybko się zmienia i tak samo szybko staramy się do niego dostosowywać, podnosząc kwalifikacje wszystkich pracowników. Dlatego mimo już dużego doświadczenia i wiedzy z zakresu projektowania transformatorów średnich napięć, nasz nowy specjalista udał się na szkolenie do naszej nowej siedziby w Sesto Fiorentino (aż trochę Mu zazdrościmy 😜). Takie połączenie wieloletniej praktyki, z młodą energią i świeżymi pomysłami może przynieść tylko pozytywne rezultaty! Dzięki skorzystaniu ze szkolenia nasz dział projektowy będzie mógł rozwinąć skrzydła i poszerzyć zakres swojej pracy, co pomoże sprostać wymaganiom klientów.

„CAŁE ŻYCIE POZOSTAŃ UCZNIEM. NIE WYZBYWAJ SIĘ SWOJEJ CIEKAWOŚCI!”

Wyposażeni w nową wiedzę i wspaniałe osoby w naszym Zespole, jesteśmy gotowi dalej działać i realizować kolejne zamówienia. Życzymy miłego dnia i nigdy niezaspokojonego pragnienia wiedzy!

Zespół LEF Poland