transformator sn stacja napowietrzna

Każdy z nas ma świadomość jak przydatnym rozwiązaniem są na słupowe stacje transformatorowe. Oferta tego typu rozwiązań jest bardzo szeroka i umożliwia zrealizowanie inwestycji nawet w najtrudniejszym terenie. Tego typu stacje słupowe najczęściej są przeznaczone do zasilania terenów wiejskich, miejskich, osiedlowych czy drobnych odbiorców usługowo – przemysłowych. Standardowym rozwiązaniem w tego typu stacjach są transformatory olejowe. Mając jednak świadomość ograniczonego dostępu do transformatorów olejowych. Wyszliśmy naprzeciw i z dumą przedstawiamy transformatory suche żywiczne średnich napięć do zastosowania na słupie.

Słupowe stacje transformatorowe.

stacja napowietrzna dla transformator snBiorąc pod uwagę specyficzne wymagania takiej instalacji każdy transformator montowany na słup musi być zainstalowany w specjalnej obudowie ochronnej, dzięki czemu spełnione są wymogi zabezpieczenia go przed warunkami atmosferycznymi. Możemy ze 100 % pewnością stwierdzić, że proponowane przez nas rozwiązanie spełnia wszelkie oczekiwania. Ponieważ pierwsza instalacja naszego transformatora suchego żywicznego średnich napięć miała miejsce w kwietniu 2018 roku. Czteroletni okres testowy przebiegł bez żadnych problemów i transformator dystrybucyjny produkcji LEF Poland spełnił oczekiwania czeskiego zakładu energetycznego (CEZ). Pierwszy transformator jaki został wykonany w tej specyfikacji to 250 kVA 22/0,4. Dowodem zadowolenia naszego klienta jest fakt pozyskania kolejnego zamówienia na transformatory średnich napięć, które można montować na stacji słupowej.

Największy transformator produkcji LEF Poland sp. z o.o. jaki został zamontowany w słupowej stacji transformatorowej to 400 kVA 22/0,4.

Projekt słupowej stacje transformatorowej z transformatorem SN.

Poniżej rysunek poglądowy tak przygotowanego transformatora zainstalowanej jednostki o mocy 400 kVA. Chętnych zapraszamy do zobaczenia całej instalacji na żywo- współrzędne: Krmelin u Ostravy, (49. 7318956, 18. 2366170).

Bardzo nas cieszy, że nasz dział projektowy jest w stanie proponować rozwiązania dostosowane do potrzeb rynku, dzięki czemu jesteśmy gotowi wspierać naszych biznesowych partnerów. Zadowolenie naszych partnerów to zadowolenie całego naszego zespołu.

Korzystając z okazji pragniemy podziękować za kończący się już 2022 rok. Pomimo różnych trudności możemy dzięki Wam uznać ten rok za bardzo udany. Jesteśmy przekonani, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy. Dziękujemy i pozdrawiamy Zespół LEF.

Recommended Posts