Drodzy!

Chcemy serdecznie podziękować Wam wszystkim za przybycie na targi energetyczne w tym roku. Po raz kolejny mieliśmy okazję zaprezentować Państwu wypracowane przez nas, najlepsze rozwiązania. Na naszym stoisku mogliście dowiedzieć się więcej o produkowanych przez nas transformatorach i poznać naszą ofertę, w skład której wchodzą między innymi:

  • Transformatory suche żywiczne
  • Transformatory niskonapięciowe trójfazowe
  • Transformatory niskonapięciowe jednofazowe
  • Dławiki kolejowe

Co prawda minął już ponad miesiąc od zakończenia Energetab 2023, ale my nadal czujemy się napełnieni niesamowitą energią. Z wielką przyjemnością gościliśmy Was wszystkich na naszym stoisku i wymienialiśmy doświadczenia, poszerzając nawzajem zasoby wiedzy specjalistycznej. Bez wahania stwierdzamy, że to były naprawdę udane 3 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się nam spotkać z firmami, z którymi współpracujemy od wielu lat oraz nawiązać tak wiele nowych kontaktów, które jak wiemy już dziś, w wielu przypadkach okazały się początkiem owocnej współpracy!

Dziękujemy jeszcze raz za pomoc w stworzeniu tej wyjątkowej atmosfery!!

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach związanych z branżą energetyczną! Zapraszamy też do odwiedzenia naszej siedziby, zlokalizowanej w Gliwicach.

Pozdrawiamy Wasz Zespół Lef Poland ♥️