1 grudnia okazał się wyjątkowym dniem dla naszej firmy LEF Poland. Po raz pierwszy zostaliśmy wyróżnieni pośród polskich przedsiębiorstw zaproszeniem na Wielką Galę Polskiej Przedsiębiorczości I Samorządów. Odbyła się ona w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie, której organizatorem była Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl.


Już sam udział w tej Gali był dla nas niezwykłym doświadczeniem, a odbiór nagród tylko utwierdził nas w przekonaniu, że warto systematycznie dążyć do stawianych sobie celów. Wśród nagrodzonych przedsiębiorstw i instytucji znalazły się największe polskie marki, najlepsze firmy w swoich branżach, które są inspiracją dla innych, dlatego tym bardziej dziękujemy, że mogliśmy znaleźć się w tym gronie. Poza towarzyszącym nam uczuciem satysfakcji, mieliśmy także możliwość poznać wielu przedstawicieli firm, którzy tak jak my, stawiają na ciągły rozwój i lubią nieszablonowe rozwiązania. Oczywiście wierzymy, że indywidualne wysiłki przedsiębiorstw przynoszą wiele rezultatów, ale razem możemy więcej! Dlatego dziękujemy KAŻDEMU Z WAS ♥️


Chcemy okazać wdzięczność i wyrazy szacunku także Prezesowi Zarządu Spółki LEF Poland, Panu Jackowi Kowalikowi, bo to w ogromnej mierze dzięki Panu jesteśmy obecnie w tym wspaniałym miejscu. Dziękujemy, że skutecznie i świadomie buduje Pan konkurencyjność i innowacyjność firmy, dążąc do jej rozwoju przy jednoczesnym poszanowaniu norm etycznych.


Nie możemy zapomnieć oczywiście o naszych włoskich Przyjaciołach i Współpracownikach z LEF Group, bo to dzięki Wam mieliśmy możliwość rozwinąć skrzydła, tutaj w Polsce, czego rezultatem są te dwa piękne Orły. Z dumą dedykujemy je każdemu z naszej LEF- owskiej rodziny.
Massimo Baldini, Alessandro Baldini, Filippo Baldini grazie per tutto!

 

Bez wątpienia był to niezapomniany wieczór pełen wrażeń. Wielką Galę poprowadzili Dorota Gardias oraz Krzysztof Ibisz. Po części oficjalnej 500 gości bawiło się podczas koncertu Anny Wyszkoni, Danuty Błażejczyk, Mateusza Mijala oraz innych artystów. Jeszcze długo będziemy wspominać miłą atmosferę i moc atrakcji! A teraz, jak zawsze pozytywnie naładowani energią, wracamy do tego co wychodzi nam najlepiej, czyli naszych transformatorów. Do usłyszenia!

Recommended Posts